Рус Укр
(0) 044 323 09 14

Підробки

Унікальна якість продукції Stokke привернула увагу багатьох фальсифікаторів у всьому світі. У міру нашого успішного зростання все гостріше ставиться завдання запобігання виходу ринку підробок продукції Stokke. Ми, компанія Stokke, радіємо з того, що діти різних країн безпечно і надійно ростуть разом з нашими продуктами. Однак, зворотний бік нашого успіху полягає в тому, що нас постійно копіюють, і багато споживачів піддаються на обман, купуючи підробки.


Від цього залежить безпека

Ми щодня стикаємось із підробками наших товарів. Тести та аналізи псевдотоварів Stokke показують, що якість підробок загрозливо низька. Компанія Stokke докладає величезних зусиль для підтримки максимально високих і суворих стандартів безпеки, використання нетоксичних матеріалів, якості та надійності продукції. Ми стурбовані тим, що виробники підроблених товарів не можуть забезпечити належного контролю якості та безпеки. Копії виробів Stokke не забезпечують необхідної надійності та безпеки, навіть якщо на вигляд та на дотик їх важко відрізнити від справжніх. Лише оригінальний товар виробництва Stokke гарантовано відповідає нормативним вимогам безпеки.


Це незаконно

Як і багато інших відомих торгових марок, ми переконалися, що для захисту наших дітей, споживачів, нашої справи та доброго імені нашого бренду необхідна безжальна боротьба з копіюванням. Ми переслідуємо фальсифікаторів з метою зупинити випуск їхніх виробів на ринок. Копіювання товарів не лише незаконно, воно також завдає збитків і споживачам, і бізнесу. Щороку компанія Stokke виділяє величезні ресурси для боротьби із підробками. Ці кошти було б краще використовувати на розробку нових, безпечних і надійних товарів Stokke.


Безпека

Найкращим захистом від підробок буде придбання товарів лише у авторизованих дистриб'юторів/ретейлерів Stokke. Реєстрація в нашій гарантійній базі даних є вашою гарантією справжності товару.